www.cankanfan.forume.biz Yeni Sitemiz Deyiz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.cankanfan.forume.biz Yeni Sitemiz Deyiz

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

emrah ' yelpaze ' albümü

5 posters
YazarMesaj
djyunuss

djyunuss

Erkek Mesaj Sayısı : 25
Hobiler : cankan & müziği
Lakap : cankancı

emrah ' yelpaze ' albümü Empty
MesajKonu: emrah ' yelpaze ' albümü   emrah ' yelpaze ' albümü EmptyPaz Eyl. 07, 2008 7:03 pm

"Yelpaze" adlı albümüyle tarzını iyice değiştiren ve müzik camiasını şaşırtan Emrah, her albümünde yenilikçi olduğunu ve bu yüzden 21. albümünü çıkarabildiğini söyledi. Emrah, "eğer hep aynı kalsaydım, müziği takip etmeseydim ve kendimi değişime açık tutmasaydım bu denli başarılı olamaz ve bu kadar çok albüm yapamazdım" dedi.

Son albümünde R&B müziği de denemiş, arabesk şarkılara da yer vermiş Emrah, çeşitli tarzlardan oluşmuş bir albüm olmuş "Yelpaze". Eleştirilmekten de keyif aldığını söyleyen Emrah, "ne kadar çok eleştirilirsem o kadar doğru yoldayım" diyerek hem olumlu hem de olumsuz eleştirilere açık olduğunu söylüyor.

Albümünün çıkış şarkısı olan "Ruhundayım" adlı şarkının söz ve müziği genç bir yetenek olan Emre Bayar'e ait. Kendini tekrar etmeyi sevmeyen Emrah, kendisindeki tarz değişiminin 90'lı yıllarda söylemiş olduğu "Haydi Şimdi Gel" adlı şarkısıyla başladığını, "Yelpaze" adlı albümünün en içine sinen albümü olduğunu söyledi. Albümünü, "hüznün ritimle buluştuğu nokta” olarak tanımlayan Emrah, değişimin devam edeceğini söyledi. Yeni klip şarkısı için kararsız olan Emrah, "Ruhundayım" adlı şarkısının klibinde olduğu gibi, ikinci klibini de kendisi yönetecek. Albümde özellikle "Hani Nerde", "Gittiğin Günden Beri", "Seni Seviyorum" ve "Aşkın Muamma" adlı şarkılara yoğun istek geldiğini, büyük ihtimalle bu şarkılardan birine yeni klibin geleceğini söyledi.
Gamzeee(K)

Gamzeee(K)

Kadın Mesaj Sayısı : 25
Hobiler : ,,uhmm muzik, MSN & CanKanimm(ll)
Lakap : Cankancii(ll)

MesajKonu: Geri: emrah ' yelpaze ' albümü   emrah ' yelpaze ' albümü EmptySalı Eyl. 23, 2008 6:35 pm

ok ok,, anladim bidenem Shocked

emrah ' yelpaze ' albümü Gamzee15
super

Kadın Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: emrah ' yelpaze ' albümü   emrah ' yelpaze ' albümü EmptySalı Kas. 11, 2008 7:03 pm

alyına gıder
öslem55

öslem55

Kadın Mesaj Sayısı : 92
Hobiler : ............
Lakap : varda hatırlamıom

MesajKonu: Geri: emrah ' yelpaze ' albümü   emrah ' yelpaze ' albümü EmptyPaz Şub. 22, 2009 3:49 pm

basarıLar ne dıeLım
mardinlicankanfanatiği

Kadın Mesaj Sayısı : 45

MesajKonu: Geri: emrah ' yelpaze ' albümü   emrah ' yelpaze ' albümü EmptyPaz Şub. 22, 2009 9:05 pm

slm naslsnız.
öslem55

öslem55

Kadın Mesaj Sayısı : 92
Hobiler : ............
Lakap : varda hatırlamıom

MesajKonu: Geri: emrah ' yelpaze ' albümü   emrah ' yelpaze ' albümü EmptyÇarş. Şub. 25, 2009 6:51 pm

eii sen

emrah ' yelpaze ' albümü
1 sayfadaki 1 sayfası